Krajowy Rejestr WierzytelnościWindykacja należności: Znalazłeś swoje dane w KRW?

  • Windykuj swoich dłużników za 9 zł!

    Odzyskaj swoje pieniądze bez żadnych prowizji!


    Wystaw niezapłacone faktury już teraz : Dodaj dług >>>

    Zajmie Ci to tylko 1 minutę!
    (Elektroniczne wezwanie do zapłaty i pieczęć prewencyjna gratis)

Wyszukaj Dłużnika:

W systemie już 2227 długów!

Znalazłeś swoje dane w KRW?

Na giełdzie długów Krajowego Rejestru Wierzytelności notowane są długi oraz dane osób, które nie spłaciły swoich należności w terminie. Notowane długi to wiarygodne faktury i rachunki, nie opłacone w terminie, długi na etapie egzekucji komorniczej, nakazy zapłaty i wyroki, długi trudnościągalne.

Skontaktuj się z wierzycielem, firmą windykacyjną lub KRW!
Jeżeli znalazłeś swoje dane w KRW – niezwłocznie skontaktuj się z wierzycielem lub firmą windykacyjną dysponującą Twoim długiem w celu zawarcia ugody i spłaty zobowiązania. Jeżeli dane wierzyciela są ukryte – skontaktuj się z administracją KRW pod adresem biuro@krajowyrejestrwierzytelnosci.pl.

Unikanie kontaktu z dysponentem wierzytelności lub wierzycielem może spowodować, iż o Twoim długu dowie się bliżej nieokreślona liczba osób i instytucji, w tym kontrahenci, klienci, znajomi, osoby bliskie i rodzina.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą – notowanie w Krajowym Rejestrze Wierzytelności może spowodować znaczne utrudnienia w zaciąganiu zobowiązań finansowych, zawieraniu kontraktów i dalszym świadczeniu usług.

Jeżeli jesteś osobą fizyczną – notowanie w Krajowym Rejestrze Wierzytelności wpłynie negatywnie na postrzeganie Twojej osoby przez otoczenie – rodzinę, przyjaciół i znajomych, pracodawcę.

Osobom zadłużonym polecamy spłatę zobowiązań notowanych w KRW co doprowadzi do usunięcia rekordu i wyjścia na prostą.

Pamiętaj, że brak środków finansowych nie oznacza braku możliwości dojścia do porozumienia z wierzycielami! Zgodnie z polskim prawem masz możliwość zawarcia ugody, rozłożenia długu na raty czy wstrzymania spłaty należności na pewien okres (karencja). Unikanie problemu długów nie rozwiąże Twoich problemów finansowych. Skontaktuj się z KRW, wierzycielem lub firmą windykacyjną i podejmij spłatę zobowiązań.