Krajowy Rejestr WierzytelnościWindykacja należności: Samodzielna windykacja z KRW

  • Windykuj swoich dłużników za 9 zł!

    Odzyskaj swoje pieniądze bez żadnych prowizji!


    Wystaw niezapłacone faktury już teraz : Dodaj dług >>>

    Zajmie Ci to tylko 1 minutę!
    (Elektroniczne wezwanie do zapłaty i pieczęć prewencyjna gratis)

Wyszukaj Dłużnika:

W systemie już 2227 długów!

Samodzielna windykacja z KRW

KRW jest serwisem spełniającym funkcje giełdy wierzytelności oraz systemu online windykacji przedsądowej, egzekucyjnej i poegzekucyjnej. Długi niezapłacone przez dłużników mogą być wystawiane na sprzedaż w KRW w każdym momencie, jeżeli tylko spełniają wymogi określone Regulaminem. W praktyce oznacza to, iż nasi Użytkownicy mają możliwość wystawienia długu jeszcze przed skierowaniem pozwu do sądu – spełniając tym samym wymogi windykacji przedsądowej. Na polecenie Klienta, za opłatą nadajemy do dłużnika powiadomienie o dodaniu długu do KRW, będące jednocześnie wezwaniem do zapłaty. Powiadomienie jest nadawane listem poleconym za potwierdzeniem odbioru dzięki czemu nasi Użytkownicy mają pewność, iż dłużnik odebrał przesyłkę.

Windykacja z Partnerami KRW
Jeżeli windykacja polubowna nie doprowadziła do spłaty długu przez dłużnika, Twoja wierzytelność jest nadal upubliczniona i możesz liczyć na oferty kupna. W przypadku chęci skorzystania z pomocy profesjonalnej firmy windykacyjnej – możesz liczyć na pomoc naszych Partnerów – najlepszych firm windykacyjnych w kraju.

Długi mogą być wystawiane na giełdę Krajowego Rejestru Wierzytelności również po zakończeniu postępowania sądowego i uzyskaniu prawomocnego nakazu zapłaty, przed i po egzekucji komorniczej.

Windykacja długów z KRW:
- wystawiaj długi na sprzedaż przed skierowaniem sprawy do sądu
- sprzedawaj długi po wyroku – bez i z nakazem zapłaty
- upubliczniaj dane dłużnika w celu odzyskania należności przed i po egzekucji komorniczej

Platforma obrotu wierzytelnościami online Krajowy Rejestr Wierzytelności daje Ci możliwość taniej i skutecznej windykacji należności od dłużników na każdym etapie kontaktu z dłużnikiem.