Krajowy Rejestr WierzytelnościWindykacja należności: Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A.

  • Windykuj swoich dłużników za 9 zł!

    Odzyskaj swoje pieniądze bez żadnych prowizji!


    Wystaw niezapłacone faktury już teraz : Dodaj dług >>>

    Zajmie Ci to tylko 1 minutę!
    (Elektroniczne wezwanie do zapłaty i pieczęć prewencyjna gratis)

Wyszukaj Dłużnika:

W systemie już 2216 długów!

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A.

Od 1995 roku świadczymy kompleksowe rozwiązania finansowe i prawne dla firm ze wszystkich sektorów gospodarki. Wspieramy małe i średnie firmy oraz duże korporacje w zakresie zarządzania wierzytelnościami. Oferujemy usługi windykacyjne zarówno w Polsce jak i zagranicą, prowadzimy na zlecenie naszych Klientów weryfikację partnerów biznesowych, monitorujemy płatności, prowadzimy windykacje od etapu polubownego do egzekucji komorniczej. Zarządzamy własną  Internetową giełdą wierzytelności oraz współpracujemy z 4 giełdami Partnerskimi. Współpracujemy ze wszystkimi polskimi Biurami Informacji Gospodarczych, m.in. z BIG Infomonitor S.A., który jako jedyny BIG w Polsce ma dostęp do baz bankowych – BIK i ZBP.

Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają rekomendacje dla Kancelarii Prawnej - Inkaso WEC S.A. od Polskiego Związku Windykacji, zrzeszającego prężnie działające firmy windykacyjne oraz kształtującego i upowszechniającego Zasady Etyki Branży Windykacyjnej. Pragnąc zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług zobowiązaliśmy  się przestrzegać Zasad Dobrych Praktyk KPF, które zostały oficjalnie umieszczone na liści kodeksów etycznych akceptowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jest to kolejny dowód na to, że etyka jest istotnym elementem w prowadzeniu dialogu pomiędzy interesariuszami rynku usług finansowych. W 2011 roku otrzymaliśmy Certyfikat potwierdzający wdrożenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością przez naszą Kancelarię. Uzyskany Certyfikat ISO 9001:2009 w zakresie świadczenia usług windykacyjnych, dowodzi że nasze usługi są na bardzo wysokim poziomie.

W 2011 r. powstała Akademia Przedsiębiorcy Kancelarii Prawnej – Inkaso WEC S.A. zgodnie z  sygnałami i oczekiwaniami ze strony naszych klientów, którzy obsługiwani przez Kancelarię zgłaszali chęć poszerzenia swojej wiedzy na tematy związane z zarządzaniem wierzytelnościami takimi jak: weryfikacja kontrahentów, monitoring płatności, windykacja, zabezpieczenie transakcji. Dla naszych klientów organizujemy zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte skierowane do konkretnej firmy i odpowiadające jej potrzebom i oczekiwaniom. Każde nasze szkolenie łączy w sobie praktyczne podejście z jurysprudencją.

W 2012r Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. została wyróżniona przez Urząd Miasta Łodzi i została włączona jako Partner do Programu „System doradztwa i szkoleń dla łódzkich przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej", który realizowany jest od 2006 roku przez Miasto Łódź przy współpracy z firmami doradczo-szkoleniowymi. Z bezpłatnych usług szkoleniowych i doradczych mogą skorzystać łódzcy przedsiębiorcy oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej. Dotychczas w naszych szkoleniach udział wzięło ponad 5 tysięcy uczestników, z doradztwa natomiast korzysta corocznie około 150 osób.
Jest to dowód na to, że jesteśmy godnym zaufania partnerem, utrzymujemy wysoki standard świadczonych usług oraz jesteśmy firmą sprawdzoną i rzetelną. Szkolenia prowadzone przez Kancelarię Prawną - Inkaso WEC S.A. są w pełni profesjonalne a nasza kadra prowadząca posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie zarządzania wierzytelnościami oraz prawa gospodarczego.