Krajowy Rejestr WierzytelnościWindykacja należności: O nas w mediach

  • Windykuj swoich dłużników za 9 zł!

    Odzyskaj swoje pieniądze bez żadnych prowizji!


    Wystaw niezapłacone faktury już teraz : Dodaj dług >>>

    Zajmie Ci to tylko 1 minutę!
    (Elektroniczne wezwanie do zapłaty i pieczęć prewencyjna gratis)

Wyszukaj Dłużnika:

W systemie już 2217 długów!

O nas w mediach

Media

Krajowy Rejestr Wierzytelności ponad realizacją usług wobec Klientów i Użytkowników popularyzuje wiedzę i informacje dotyczące rynku windykacji i wierzytelności. Specjaliści KRW24 są ekspertami w dziedzinie, wypowiadają się na łamach pism i portali branżowych.

Zobacz nasze publikacje w serwisach partnerskich:

Krajowy Rejestr Wierzytelności jest Partnerm Serwisu WieszJak.pl, gdzie publikujemy informacje jak skutecznie egzekwować należności. WieszJak.pl to portal poradniczy dla firm i osób fizycznych, który podpowiada i doradza swoim użytkownikom jak rozwiązać problemy prawne i windykacyjne. Zobacz nasze artykuły >>

 

Inwestycje.pl to portal poświęcony tematyce biznesu i inwestycji, ubezpieczeń, windykacji oraz giełdy. KRW24 jest partnerem merytorycznym Inwestyce.pl, publikuje informacje i wiedzę z zakresu windykacji. Inwestycje.pl uruchomiło również giełdę partnerską gdzie widoczne są oferty notowane w KRW.

 

Nasze publikacje w Inwestycje.pl:

Giełdy wierzytelności sposobem na dłużników
Windykacja masowa w praktyce
Kompensata
Monitoring należności

Infor.pl jest serwisem należącym do Grupy Infor S.A., gdzie eksperci KRW24 wypowiadają się w tematach windykacji należności. Polecamy serwisy Infor jako cenne źródło informacji nie tylko o podatkach ale również o windykacji masowej i obrocie wierzytelności. Nasze publikacje znajdziecie na stronach serwisu www.ksiegowosc.infor.pl. Zobacz publikacje >>

 

Współpracujemy z Wirtualną Polską. Nasz partnerski serwis giełdy wierzytelności dostępny jest pod adresem www.windykacja.wp.pl. Wszyskie oferty sprzedaży wierzytelności naszych Użytkowników są widoczne w wp.pl.

Zobacz nasze publikacje eksperckie w wp.pl.