Krajowy Rejestr WierzytelnościWindykacja należności: Vindico Doradztwo Gospodarcze

  • Windykuj swoich dłużników za 9 zł!

    Odzyskaj swoje pieniądze bez żadnych prowizji!


    Wystaw niezapłacone faktury już teraz : Dodaj dług >>>

    Zajmie Ci to tylko 1 minutę!
    (Elektroniczne wezwanie do zapłaty i pieczęć prewencyjna gratis)

Wyszukaj Dłużnika:

W systemie już 2216 długów!

Vindico Doradztwo Gospodarcze

VINDICO tworzą ludzie mający dużą wiedzę i doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej pracy w firmach działających w branży wierzytelności i finansów.

W zarządzie VINDICO zasiadają osoby, które od wielu lat współpracują bezpośrednio z klientem. Doświadczenia nabieraliśmy w innych firmach jednak nie mieliśmy wpływu na zapadające decyzje. To przecież klienci najlepiej wiedzą co jest dla nich dobre. Biorąc pod uwagę sugestie i uwagi Państwa oraz mając doświadczenie niezbędne do kierowania firmą powołaliśmy spółkę VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. Właścicielami i członkami zarządu są osoby znające ten biznes od podszewki. Ludzie tworzący VINDICO to specjaliści z różnych dziedzin (prawo, ekonomia, finanse, psychologia), a ich profesjonalizm, wiedza i rzetelność sprawią, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Naszych klientów traktujemy zawsze indywidualnie, niezależnie od tego czy współpracujemy na zasadzie stałej obsługi czy też pojedynczych zleceń.

W trakcie współpracy, będą mieli Państwo możliwość sprawdzenia, jakie efekty w naszym przypadku dało połączenie osób odpowiedzialnych za bezpośredni kontakt z Państwem z osobami odpowiedzialnymi za podejmowanie w niej decyzji. VINDICO zapewni Państwu wysoką jakość i efektywność w działaniu, dopasowując rozwiązania do wymagań klientów, zachowując przy tym normy obowiązującego prawa i zasad etycznych.